مجمع سالانه شرکت بهنوش ایران برگزار شد

IMG_0773

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، مجمع عمومي عادی سالانه شركت بهنوش ايران شنبه  31 تیر 1402 در سالن تشريفات کوه نور هتل پارسيان اوين برگزار شد.

این مجمع با حضور 87/18 درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها ، شرکت سرمايه گذاري ملي ایران ، بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي ، شرکت توسعه بازاريابي و فروش برق صبا ، شرکت مادر تخصصي گسترش صنايع غذايي سينا و بازرس قانونی وحسابرس مستقل برگزار شد.

این مجمع از ابتدا بصورت زنده و مستقیم پخش شد تا همه سهامداران در جریان گزارش‌ها و برنامه‌های شرکت قرار گیرند.

در ابتدا مهندس یاسر داوری مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره به عنوان دبیر مجمع گزارش فعالیت هیئت مدیره را پیرامون عملکرد سال مالی منتهی به 1401/12/29 ارائه کرد.

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی قرائت شد و پس از آن به سوالات سهامداران پاسخ داده شد. تصویب صورت های مالی شرکت، میزان تقسیم سود خالص به سهامداران، استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی ، تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 ، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی ، انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار ، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، حق الزحمه اعضای کمیته حسابرسی و میزان پاداش هیئت مدیره از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و نظر قرار گرفت و حدود آن به تصویب رسید.

در این مجمع تعیین شد که مبلغ 1،100 ریال سود خالص به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شود.

همچنین روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای اطلاع رسانی و مؤسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و بازرس علی البدل برای سال مالی جدید انتخاب شد.

در انتها با رای گیری صاحبان سهام، اعضای هیات مدیره شامل شرکت سرمايه‌گذاري ملي ایران، بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي و شرکت مادر تخصصي گسترش صنايع غذايي سينا برای مدت دو سال انتخاب شدند.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

دومین همایش سراسری مدیران فروش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، همزمان با عید میلاد حضرت صاحب الزمان(عج)، دومین همایش سراسری مدیران فروش شرکت با حضور مدیران و خزانه داران و سرپرستان شعب و نمایندگی‌های بهنوش در هتل پارسیان آزادی برگزار شد. در این مراسم که از ۹ صبح تا

ادامه مطلب »

مناقصه دو مرحله ای پنج دستگاه مخزن BBT

به گزارش روابط عمومی شرکت بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد، پنج دستگاه مخزن BBT سه جداره با ظرفیت 30 هزار لیتر برای کارخانه واحد ستاره از طریق مناقصه عمومی با استاندارها و مشخصات اختصاصی مندرج در اسناد مناقصه خریداری کند. متقاضیان می توانند در

ادامه مطلب »

مزایده یک باب خانه مسکونی

به گزارش روابط عمومی شرکت بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد، یک باب خانه مسکونی را به بالاترین قیمت پیشنهادی با مشخصات اختصاصی ذیل به فروش برساند. متقاضیان می توانند در مدت 10 رو از تاریخ انتشار آگهی، جهت بازدید به نشانی گنبد کاووس،

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا