مجمع سالانه شرکت بهنوش ایران برگزار شد

IMG_0773

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، مجمع عمومي عادی سالانه شركت بهنوش ايران شنبه  31 تیر 1402 در سالن تشريفات کوه نور هتل پارسيان اوين برگزار شد.

این مجمع با حضور 87/18 درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها ، شرکت سرمايه گذاري ملي ایران ، بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي ، شرکت توسعه بازاريابي و فروش برق صبا ، شرکت مادر تخصصي گسترش صنايع غذايي سينا و بازرس قانونی وحسابرس مستقل برگزار شد.

این مجمع از ابتدا بصورت زنده و مستقیم پخش شد تا همه سهامداران در جریان گزارش‌ها و برنامه‌های شرکت قرار گیرند.

در ابتدا مهندس یاسر داوری مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره به عنوان دبیر مجمع گزارش فعالیت هیئت مدیره را پیرامون عملکرد سال مالی منتهی به 1401/12/29 ارائه کرد.

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی قرائت شد و پس از آن به سوالات سهامداران پاسخ داده شد. تصویب صورت های مالی شرکت، میزان تقسیم سود خالص به سهامداران، استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی ، تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 ، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی ، انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار ، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، حق الزحمه اعضای کمیته حسابرسی و میزان پاداش هیئت مدیره از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و نظر قرار گرفت و حدود آن به تصویب رسید.

در این مجمع تعیین شد که مبلغ 1،100 ریال سود خالص به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شود.

همچنین روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای اطلاع رسانی و مؤسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و بازرس علی البدل برای سال مالی جدید انتخاب شد.

در انتها با رای گیری صاحبان سهام، اعضای هیات مدیره شامل شرکت سرمايه‌گذاري ملي ایران، بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي و شرکت مادر تخصصي گسترش صنايع غذايي سينا برای مدت دو سال انتخاب شدند.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

حضور بهنوش ایران در اولین رویداد صدرا دانشگاه آزاد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، اولین رویداد صدرا در تاریخ 9 و 10 خرداد در محل  دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهریار با هدف معرفی محصولات شرکت های صنایع فعال و معرفی مشاغل به دانشجویان در حال برگزاری  است.               

ادامه مطلب »

رکــورد فروش بهــنوش ایران شکست

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، شـــبکه فــروش شــرکت بهــنوش ایران توانسـت در اردیبهشت 1403، 42.3 میلیون بطــــر انواع محصـــــول را در سراسر کشور بفروشـدو برای اولـــین بار رکــــــوردی جــدید را در تاریخ شـــرکت ثبت کند.کسب این موفقیت در سالی که توسط رهـبر انقلاب با

ادامه مطلب »

دیدار مدیرعامل می ماس با بهنوش ایران

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، دکتر محمد ظهیر مدیرعامل شرکت می ماس با هیئت همراه در دیداری با مهندس میرباقری مدیرعامل بهنوش ایران به بررسی راهکارهای همکاری بین دو شرکت پرداختند. و در پایان با همراهی معاونین و مدیران از خط تولید کارخانه مرکزی

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا