شیشه دلستر زباله نیست

بلاگ

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، مواد اوليه توليد شيشه دلستر از سيليس و اکسيد کلسيم است که اين مواد تا حدود زیادی تجزيه ناپذيرند؛ بنابر این بازیافت شیشه علاوه بر مزایای اقتصادی و زیست محیطی، امری ضروری به نظر می‌رسد.

گسترش سريع شهرها و افزايش پسماندها (شیشه‌ها و …)، بر مشکلات شهر و دفع اين پسماندها اضافه کرده که امروز آثار جانبي آن را بر محيط‌زيست و سلامت بشر می‌توانیم مشاهده کنیم.

سال‌ها طول مي‌کشد تا شیشه دورانداخته شده دلستر تجزيه شود، به همين علت متخصصان تلاش می‌کنند ضمن استفاده مطلوب از اين  منابع بتوانند به طور بهينه و بدون بر هم زدن نظم محیط زیست، دوباره آن را به طبيعت برگردانند.

دلستر در ظرف‌های متنوعی شامل پلاستیک (PET) ، قوطی و شیشه به بازار عرضه می‌شود که بدون شک بطری‌های شیشه‌ای یکی از بهترین انتخاب‌ها برای بسته بندی دلستر در راستای حفظ طعم و گاز نوشیدنیست.

شیشه دلستر یکی از مواد قابل بازیافت است که در صورت بازیافت می‌تواند اولاً صرفه‌جویی در استفاده از مواد خام را دربرداشته باشد، ثانیاً به صرفه‌جویی در مصرف انرژی منجر ‌شود.

شرکت بهنوش طی دهه‌های گذشته توانسته با بازیافت و استفاده مجدد از شیشه دلستر گام موثری برای حفظ محيط زيست بردارد. بهنوش از همان ابتدا با شیشه‌های گردشی خود توانست بازار بزرگی را تصاحب کند و اکنون شیشه‌های گردشی بهنوش تبدیل به یک نوستالژی انحصاری شده است. امروز این شیشه‌ها همچنان در کنار شیشه‌های یکبار مصرف دلستر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فروشگاه عرضه مستقیم محصولات بهنوش واقع در ورودی کارخانه مرکزی، شیشه‌های دلستر قابل بازیافت (شیشه‌های در گردش) را از مشتریان خریداری می‌کند. مشتریان با جمع آوری شیشه‌های دلستر خود هم در حفظ محیط زیست نقش آفرینی می‌کنند و هم با فروش آنها می‌توانند از منافع اقتصادی استفاده از دلسترهای گردشی بهره‌مند شوند.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

مزایده 7 دستگاه خودرو

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد تعداد 7 دستگاه خودرو را از طريق مزايده حضوری (حراج) با مشخصات اختصاصي ذيل و مندرج در اسناد مزايده را به فروش رساند. متقاضيان مي توانند درمدت 10 روز از تاريخ انتشار آگهي، جهت

ادامه مطلب »

مزایده اقلام مازاد کارخانه مرکزی

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد اقلام مازاد کارخانه واحد مرکزی خود را به شرح جدول زیر از طریق مزایده بفروش برساند. متقاضیان می توانند پیشنهادات خود را پس از اخذ فرم مربوطه از واحد بازرگانی مرکزی تا پایان وقت اداری 1402/07/16به

ادامه مطلب »

مزایده اقلام مازاد کارخانه مرکزی

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد اقلام مازاد کارخانه واحد مرکزی خود را به شرح جدول زیر از طریق مزایده بفروش برساند. متقاضیان می توانند پیشنهادات خود را پس از اخذ فرم مربوطه از واحد بازرگانی مرکزی تا پایان وقت

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا