اولین یادواره شهید لشگری در بهنوش برگزار شد

Untitled-111

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، اولین یادواره آزاده خلبان امیر سرلشگر شهید حسین لشگری در کارخانه مرکزی شرکت بهنوش برگزار شد.

آزاده خلبان امیر سرتیپ صدیق قادری هم رزم، هم بند و همسایه شهید لشگری همراه با گلستان جعفریان نویسنده کتاب «روزهای بی‌آینه» مهمان‌های ویژه این مراسم بودند. امیرسرتیپ قادری ١٠ سال سابقه اسارت دارد و یک سال از این مدت را با شهید لشگری در ابوغریب هم بند بوده است. قادری در این مراسم از روزهای اسارت گفت و رشادت‌های خلبانان نیروی هوایی ارتش را روایت کرد.

پس از آن گلستان جعفریان نویسنده کتاب «روزهای بی‌آینه» صحبت کرد. «روزهای بی‌آینه» خاطرات منیژه لشگری همسر آزاده خلبان شهید حسین لشگریست و روایتی زنانه از انتظار ١٨ ساله برای آزادی سیدالاسرای ایران یعنی حسین لشگری دارد. منیژه لشگری نیز ٤ سال قبل مرحوم شده است و نزدیک‌ترین فرد به خاطرات او، گلستان جعفریان نویسنده کتاب است که ساعت‌ها و روزها همنشین غم و شادی همسر شهید لشگری بوده است.

در این مراسم بخش‌های مختلفی از مستند «٦٤١٠ روز اسارت» نمایش داده شد. این مستند روایت زندگی، اسارت و شهادت آزاده خلبان حسین لشگریست.

در انتهای مراسم، برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «روزهای بی‌آینه» معرفی شدند. در این مسابقه حدود ١٥٠ نفر از کارکنان بهنوش و خانواده‌هایشان شرکت کردند.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

حاتمی رئیس روابط عمومی بهنوش ایران شد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، مراسم معارفه رئیس روابط عمومی شرکت با حضور آقای تولایی مدیر روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صنایع غذایی سینا، مدیرعامل، معاونان و مدیران در سالن جلسات کارخانه مرکزی برگزار شد. در این جلسه محمد حاتمی با حکم مهندس میرباقری به

ادامه مطلب »

حضور خادمان حرم رضوی در کارخانه مرکزی

گزارش روابط عمومی بهنوش ايران ، خادمان حرم رضوی در آستانه ولادت باسعادت امام رضا(ع) در کارخانه مرکزی بهنوش ایران حاضر شدند.این مراسم با هماهنگی مرکز مقاومت بسیج بنیاد مستضعفین در شرکت بهنوش ایران برگزار شد.هر ساله با فرا رسيدن دهه کرامت، خادمان ثامن الحجج

ادامه مطلب »

همزمان با روز کار و کارگر؛ بازدید مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی سینا از بهنوش ایران

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، دکتر مهدی صولی مدیر عامل شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا با هیئت همراه متشکل از معاونین و مدیران هلدینگ و مهندس میرباقری مدیر عامل بهنوش ایران به مناسبت روز کار و کارگر از خط تولید کارخانه مرکزی

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا