اولین یادواره شهید لشگری در بهنوش برگزار شد

Untitled-111

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، اولین یادواره آزاده خلبان امیر سرلشگر شهید حسین لشگری در کارخانه مرکزی شرکت بهنوش برگزار شد.

آزاده خلبان امیر سرتیپ صدیق قادری هم رزم، هم بند و همسایه شهید لشگری همراه با گلستان جعفریان نویسنده کتاب «روزهای بی‌آینه» مهمان‌های ویژه این مراسم بودند. امیرسرتیپ قادری ١٠ سال سابقه اسارت دارد و یک سال از این مدت را با شهید لشگری در ابوغریب هم بند بوده است. قادری در این مراسم از روزهای اسارت گفت و رشادت‌های خلبانان نیروی هوایی ارتش را روایت کرد.

پس از آن گلستان جعفریان نویسنده کتاب «روزهای بی‌آینه» صحبت کرد. «روزهای بی‌آینه» خاطرات منیژه لشگری همسر آزاده خلبان شهید حسین لشگریست و روایتی زنانه از انتظار ١٨ ساله برای آزادی سیدالاسرای ایران یعنی حسین لشگری دارد. منیژه لشگری نیز ٤ سال قبل مرحوم شده است و نزدیک‌ترین فرد به خاطرات او، گلستان جعفریان نویسنده کتاب است که ساعت‌ها و روزها همنشین غم و شادی همسر شهید لشگری بوده است.

در این مراسم بخش‌های مختلفی از مستند «٦٤١٠ روز اسارت» نمایش داده شد. این مستند روایت زندگی، اسارت و شهادت آزاده خلبان حسین لشگریست.

در انتهای مراسم، برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «روزهای بی‌آینه» معرفی شدند. در این مسابقه حدود ١٥٠ نفر از کارکنان بهنوش و خانواده‌هایشان شرکت کردند.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

مزایده اقلام مازاد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد اقلام مازاد کارخانه واحد مرکزی خود را به شرح جدول زیر از طریق مزایده بفروش برساند. متقاضیان می توانند پیشنهادات خود را تا پایان وقت اداری چهارشنبه 1402/08/10به واحد تدارکات کارخانه مرکزی واقع در

ادامه مطلب »

همراهی بهنوش با جشن ۱۰۰ سالگی استاندارد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و پایبندی اصولی و دیرینه خود به کیفیت، تبلیغات نشان استاندارد را همزمان با هفته استاندارد و با شعار «استاندارد مردمی، اطمینان بخش کیفیت و امیدآفرین» در سازه محیطی کارخانه مرکزی واقع در

ادامه مطلب »

مناقصه عمومی پیمانکاری تامین نیروی انسانی

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد پیمانکاری تامین نیروی انسانی را از طریق مناقصه عمومی با مشخصات اختصاصی مندرج در اسناد مناقصه را به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نمايد. متقاضيان مي توانند در مدت 10 روز از تاريخ انتشار آگهي،  جهت دريافت

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا