اولین همایش سراسری مدیران فروش برگزار شد

Untitled123

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، اولین همایش سراسری مدیران فروش شرکت با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از مدیران و سرپرستان فروش شعب و نمایندگی‌های تهران و شهرستان، روز گذشته در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
در این همایش چهار پنل تخصصی ارتباطات و ریبرندینگ، مدیریت فروش، فرآیند تولید و شیوه‌های مالی به ترتیب با ریاست آقایان مهدی آقاموسی طهرانی مدیر روابط عمومی، امیرحسین قاسمی معاون فروش، امیررضا مشایخی معاون تولید و ابراهیم ذبیحی معاون مالی برگزار شد.
در ادامه مهندس یاسر داوری مدیرعامل بهنوش ایران سخنرانی کرد و ضمن بررسی عملکرد فروش تهران و شهرستان‌ها، با ارائه انتقادات و نکات خود، خط مشی آینده فروش شرکت را تبیین کرد.
مهندس شیران مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی سینا نیز همراه با معاونان خود، مهمانان ویژه این مراسم بودند. شیران در سخنانی کوتاه جایگاه کنونی بهنوش در مقایسه با رقبای خود را تشریح کرد و از ظرفیت‌های تیم فروش برای تصاحب سهم بیشتری از بازار سخن گفت.


در انتها از مدیران سه شعبه مشهد مقدس، اصفهان و گیلان و دو نمایندگی یزد و لبنان با اهدای لوح تقدیر، تندیس طلایی بهنوش و یک تخته قالیچه دستباف تقدیر شد.
شعب و نمایندگی‌های برتر با توجه به بررسی عملکرد یکساله، درصد پوشش مشتریان، افزایش فروش لیتراژی نسبت به دوره یکساله گذشته و وضعیت نقدینگی و پرداخت‌ها احراز شدند.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

مهندس میرباقری سرپرست مدیر عاملی شرکت بهنوش ایران شد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، مراسم تکریم مدیر عامل و معارفه سرپرست مدیرعامل شرکت، ظهر امروز با حضور جناب آقای زنگنه مشاور اجرایی شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا، آقای مهندس برقراری معاون بازاریابی و سرمایه گذاری، خانم سلکی معاون توسعه مدیریت و

ادامه مطلب »

مزایده اقلام مازاد کارخانه ستاره

به گزارش روابط عمومی شرکت بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد اقلام مازاد کارخانه واحد ستاره  خود را به شرح جدول زیر از طریق مزایده بفروش برساند.متقاضیان می توانند پیشنهادات خود راپس از اخذ فرم مربوطه از واحد بازرگانی کارخانه مرکزی تا پایان وقت اداری

ادامه مطلب »

مزایده اقلام مازاد واحد مرکزی و ستاره

به گزارش روابط عمومی شرکت بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد اقلام مازاد کارخانه واحد مرکزی و ستاره خود را به شرح جدول زیر از طریق مزایده بفروش برساند.متقاضیان می توانند پیشنهادات خود راپس از اخذ فرم مربوطه از واحد بازرگانی کارخانه مرکزی  تا پایان

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا