مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بهنوش ایران برگزار گردید

مجمع سالیانه 01

مجمع عمومي عادی سالیانه شركت بهنوش ايران ( سهامي عام ) روز یکشنبه 23 شهریورماه 1399 با حضور 90/7 درصد صاحبان سهام و يا نمايندگان قانوني آنها و نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی و حسابرس مستقل در محل این شرکت برگزار شد.


در ابتدای این جلسه که به صورت مجازی و از بستر اینترنت نیز قابل مشاهده بود، ابتدا گزارش فعالیت هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی 1398 ارائه شد و در ادامه و پس از توضیحات مدیرعامل و نیز قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، به سوالات سهامداران پاسخ داده شد که در نهایت منجر به تصویب و ابلاغ تکالیفی برای اجرا توسط هیئت مدیره شد.
تصویب صورت های مالی شرکت، میزان تقسیم سود خالص به سهامداران، انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، حق حضور جلسات اعضای غیر موظف هیئت مدیره، حق الزحمه اعضای کمیته حسابرسی و همچنین تصویب اقدامات و کمک های بلاعوض سال 1398 از جمله مواردی بود که در این جلسه به تصویب رسید.

همچنین تصریح شد مبلغ 330 ريال سود خالص به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شود و ضمن انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای اطلاع رسانی امور مربوطه، مؤسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی 1398 انتخاب شد.
در خاتمه مجمع به مدیر امور مالی شرکت بهنوش ایران وکالت با حق توکیل به غیر داد تا صورت‌جلسه مزبور را در اداره ثبت شرکت‌های تجاری به ثبت رسانده و ذیل دفاتر را امضاء کند. ضمن آنکه در خصوص حقوق و مزایای هیئت مدیره مؤظف و مدیرعامل مقرر شد که بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا عمل شود.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

رشد ۶۲۰ درصدی سود سالانه غبهنوش اعلام شد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، مجمع عمومي عادی سالانه شركت بهنوش ايران روز یکشنبه 27 تیرماه 1400 در کارخانه مرکزی بهنوش برگزار شد. این مجمع با حضور ۸۷/۱۴ درصد صاحبان سهام و يا نمايندگان قانوني آنها، نماینده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، نماینده سازمان بورس

ادامه مطلب »

بهنوش ایران نشان ملی حاتم را دریافت کرد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، سومین دوره جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. معاون وزیر کار، معاون وزیر صنعت، معاون پژوهش‌های مجلس، رئیس خانه صنعت و رئیس خانه کارگر بخشی از مهمان‌های ایران مراسم بودند.

ادامه مطلب »

بازدید فعالان بازار سرمایه از کارخانه بهنوش

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، صبح امروز جمعی از فعالان بازار سرمایه با حضور در کارخانه مرکزی شرکت بهنوش ایران، از فرآیند تولید و فروش محصولات بازدید کردند. فعالان بورس در ابتدا با مهندس برقراری مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره، مهندس تکسیبی عضو

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا