مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بهنوش ایران برگزار گردید

مجمع سالیانه 01

مجمع عمومي عادی سالیانه شركت بهنوش ايران ( سهامي عام ) روز یکشنبه 23 شهریورماه 1399 با حضور 90/7 درصد صاحبان سهام و يا نمايندگان قانوني آنها و نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی و حسابرس مستقل در محل این شرکت برگزار شد.


در ابتدای این جلسه که به صورت مجازی و از بستر اینترنت نیز قابل مشاهده بود، ابتدا گزارش فعالیت هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی 1398 ارائه شد و در ادامه و پس از توضیحات مدیرعامل و نیز قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، به سوالات سهامداران پاسخ داده شد که در نهایت منجر به تصویب و ابلاغ تکالیفی برای اجرا توسط هیئت مدیره شد.
تصویب صورت های مالی شرکت، میزان تقسیم سود خالص به سهامداران، انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، حق حضور جلسات اعضای غیر موظف هیئت مدیره، حق الزحمه اعضای کمیته حسابرسی و همچنین تصویب اقدامات و کمک های بلاعوض سال 1398 از جمله مواردی بود که در این جلسه به تصویب رسید.

همچنین تصریح شد مبلغ 330 ريال سود خالص به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شود و ضمن انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای اطلاع رسانی امور مربوطه، مؤسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی 1398 انتخاب شد.
در خاتمه مجمع به مدیر امور مالی شرکت بهنوش ایران وکالت با حق توکیل به غیر داد تا صورت‌جلسه مزبور را در اداره ثبت شرکت‌های تجاری به ثبت رسانده و ذیل دفاتر را امضاء کند. ضمن آنکه در خصوص حقوق و مزایای هیئت مدیره مؤظف و مدیرعامل مقرر شد که بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا عمل شود.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

توزیع کتاب بهنوش بین کودکان دبستانی

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، کتاب «نوشیدنی جدید ملکه» بین کودکان دبستانی در حال توزیع است. این تصاویر مربوط به اهدای کتاب به دانش‌آموزان مدرسه شمس آبادی تهران است. نوشیدنی جدید ملکه داستان ملکه زنبورهاست که دنبال یک نوشیدنی خاص برای زیبایی و بهبود

ادامه مطلب »

دلستر؛ از اولین حضور تیم ملی در جام جهانی

«باهم دورهم» ماجرای ۵۶ سال همراهی شرکت بهنوش ایران و دلستر با مردم ایران است. جام جهانی و حضور تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها همیشه یکی از لحظه‌های رویایی و پر هیجان ما بوده که ۹۰ دقیقه‌های پر تپشی را برای ما ساخته است.

ادامه مطلب »

مزایده اقلام مازاد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد اقلام مازاد دو کارخانه مرکزی و ستاره خود را به شرح جدول زیر از طریق مزایده بفروش برساند. متقاضیان می توانند پیشنهادات خود را تا پایان وقت اداری 1401/08/10 به واحد بازرگانی شرکت واقع

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا