مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بهنوش ایران برگزار گردید

مجمع سالیانه 01

مجمع عمومي عادی سالیانه شركت بهنوش ايران ( سهامي عام ) روز یکشنبه 23 شهریورماه 1399 با حضور 90/7 درصد صاحبان سهام و يا نمايندگان قانوني آنها و نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی و حسابرس مستقل در محل این شرکت برگزار شد.


در ابتدای این جلسه که به صورت مجازی و از بستر اینترنت نیز قابل مشاهده بود، ابتدا گزارش فعالیت هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی 1398 ارائه شد و در ادامه و پس از توضیحات مدیرعامل و نیز قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، به سوالات سهامداران پاسخ داده شد که در نهایت منجر به تصویب و ابلاغ تکالیفی برای اجرا توسط هیئت مدیره شد.
تصویب صورت های مالی شرکت، میزان تقسیم سود خالص به سهامداران، انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، حق حضور جلسات اعضای غیر موظف هیئت مدیره، حق الزحمه اعضای کمیته حسابرسی و همچنین تصویب اقدامات و کمک های بلاعوض سال 1398 از جمله مواردی بود که در این جلسه به تصویب رسید.

همچنین تصریح شد مبلغ 330 ريال سود خالص به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شود و ضمن انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای اطلاع رسانی امور مربوطه، مؤسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی 1398 انتخاب شد.
در خاتمه مجمع به مدیر امور مالی شرکت بهنوش ایران وکالت با حق توکیل به غیر داد تا صورت‌جلسه مزبور را در اداره ثبت شرکت‌های تجاری به ثبت رسانده و ذیل دفاتر را امضاء کند. ضمن آنکه در خصوص حقوق و مزایای هیئت مدیره مؤظف و مدیرعامل مقرر شد که بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا عمل شود.

اشتراک گذاری:

آخرین اخبار

بازدید مدیران و کارشناسان بورس از شرکت بهنوش

مدیران و کارشناسان سازمان بورس اوراق بهادار از شرکت بهنوش ایران بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت بهنوش ایران، مدیران و کارشناسان سازمان بورس اوراق بهادار، با حضور در کارخانه شرکت بهنوش از خطوط تولیدی این شرکت بازدید کردند. کارشناسان بورس در ادامه با

ادامه مطلب »

لیست برندگان قرعه کشی بهنوش

“لیست برندگان قرعه‌کشی شرکت بهنوش ایران منتشر شد” قرعه کشی بزرگ شرکت بهنوش ایران برای کمپین «تنها دلستر، دلستر است» در روز 11/12/1399 ساعت ۱۷ با حضور ناظر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی (آقای سلیمی) و جمعی از مدیران این شرکت برگزار شد. طبق

ادامه مطلب »

برگزاری مراسم گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در شرکت بهنوش ایران

مراسم نخستین بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همزمان با ایام فاطمیه و شهادت جانسوز بانوی دو عالم در کارخانجات شرکت بهنوش ایران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت بهنوش ایران، این مراسم در شرکت مرکزی با حضور جمعی از مدیران و کارکنان به

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا