زمان برگزاری مجمع عمومي عادي ساليانه بهنوش ایران اعلام شد

مجمع

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، جلسه مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت از ساعت 11:00 صبح روز چهارشنبه 1401/04/29در سالن تشریفات کوه نور هتل پارسیان اوین واقع در  تهران، بزرگراه شهید چمران، تقاطع یادگار امام برگزار می‌شود. ضمن سپاس از سهامداران محترم تقاضا می گردد، در راستای حفظ و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی با مشاهده همزمان مجمع به صورت آنلاین از نشانی اینترنتی https://dima.csdiran.ir   سوالات و نظرات خود را مطرح کنند تا نسبت به پاسخگویی آن مطابق ضوابط مجامع اقدام گردد.

دستور جلسه:

– استماع گزارش فعالیت هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 1400/12/29

– استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 1400/12/29

– بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به 1400/12/29

– انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و علی البدل

– انتخاب روزنامة کثیرالانتشار

– تعیین حق حضور اعضاي غیر موظف هیئت مدیره

– تعیین پاداش هیئت مدیره

– تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود

–  سایر موارد قابل طرح در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه

همچنین جلسه مجمع عمومی فوق العاده این شرکت از ساعت 12:30 روز چهارشنبه مورخ 29/04/1401 واقع در هتل پارسیان اوین ( سالن تشریفات کوه نور ) به آدرس ذکر شده برگزار می‌شود. ضمن سپاس از سهامداران محترم تقاضا می‌شود، در راستای حفظ و رعایت پروتکل های بهداشتی با مشاهده همزمان مجمع به صورت آنلاین از طریق لینک https://dima.csdiran.ir   سوالات و نظرات خود را مطرح کنند تا نسبت به پاسخگویی آن مطابق ضوابط مجامع اقدام گردد.

دستور جلسه:

– اصلاح موادی از اساسنامه شرکت

–  سایر موارد قابل طرح در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده  

با عنایت به ابلاغیه 166547/121 مورخ 1400/10/4 سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص الزامات وزارت بهداشت در مجامع عمومی به اطلاع می‌رساند همراه داشتن کارت واکسن و استفاده از ماسک در طول برگزاری مجمع ضروریست.

لازم به یادآوریست که جهت ورود به جلسه مجمع برای اشخاص حقوقی معرفی‌نامه و اشخاص حقیقی ارائه کارت ملی الزامی است. از سهامداران محترم که به دلیل شرایط فعلی با امکانات و ظرفیت های مجازی مجمع را مشاهده می‌کنند سپاسگزاریم.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

توزیع کتاب بهنوش بین کودکان دبستانی

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، کتاب «نوشیدنی جدید ملکه» بین کودکان دبستانی در حال توزیع است. این تصاویر مربوط به اهدای کتاب به دانش‌آموزان مدرسه شمس آبادی تهران است. نوشیدنی جدید ملکه داستان ملکه زنبورهاست که دنبال یک نوشیدنی خاص برای زیبایی و بهبود

ادامه مطلب »

دلستر؛ از اولین حضور تیم ملی در جام جهانی

«باهم دورهم» ماجرای ۵۶ سال همراهی شرکت بهنوش ایران و دلستر با مردم ایران است. جام جهانی و حضور تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها همیشه یکی از لحظه‌های رویایی و پر هیجان ما بوده که ۹۰ دقیقه‌های پر تپشی را برای ما ساخته است.

ادامه مطلب »

مزایده اقلام مازاد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، این شرکت در نظر دارد اقلام مازاد دو کارخانه مرکزی و ستاره خود را به شرح جدول زیر از طریق مزایده بفروش برساند. متقاضیان می توانند پیشنهادات خود را تا پایان وقت اداری 1401/08/10 به واحد بازرگانی شرکت واقع

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا