کسب رتبه اول صنایع نوشیدنی در جشنواره یکصد برند برتر ایران

در مورخ 95/12/21 جشنواره یکصد برند برتر ایران با حضور مدیران مربوطه در سالن همایشهای صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران برگزار و شرکت بهنوش ایران حائز رتبه اول در صنایع نوشیدنی جشنواره یکصد برند برتر ایران گردید.

 پرینت  ایمیل

شرکت بهنوش ایران حامی دومین جشنواره رستوران های محبوب مردم

در مورخ 95/12/17 همایش رستورانهای محبوب مردم در سالن همایشهای برج میلاد برگزار گردید که در این مراسم شرکت بهنوش ایرانبه عنوان حامی برتر حضور داشت. شایان ذکر است در این گردهمایی حدود 30 رستوران از کل کشور به عنوان رستوران محبوب مردم انتخاب گردیند که در این راستا توسط حامیان جشنواره از جمله نماینده شرکت بهنوش ایران مورد تقدیر قرار گرفتند و تندیس رستوران برتر به آنان تعلق گرفت.ضمناٌ شرکت بهنوش ایران با ایجاد غرفه نمایشگاهی کلیه محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرارداد ودر مراسم پذیرایی عصرانه و شام، مهمانان توسط محصولات بهنوش به صورت اختصاصی پذیرایی گردیدند.

 

 پرینت  ایمیل

اخذ گواهینامه FDA

شرکت بهنوش ایران با توجه به دارا بودن تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا و تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت با برندهای معتبر بین المللی، موفق به اخذ گواهینامه FDA از سازمان غذا و دارو آمریکا گردید.

منبع خبر : واحد روابط عمومی و تبلیغات

 پرینت  ایمیل

بازدید از فرآیند تولید ماءالشعیر در شرکت بهنوش ایران

در تاریخ های 27 و 28 دی ماه دو گروه 70 نفره از دانش آموزان مدرسه علامه حلی واقع در منطقه 5 تهران از پروسه تولید و فرآوری شرکت بهنوش ایران بازدید نمودند.

پیرو بازدید های همه روزه مدارس ، دانشگاه ها و  سازمانهای دولتی و غیردولتی از فرآیند تولید ماءالشعیر و دیگر تولیدات شرکت، دانش آموزان مدرسه میثاق در اقدامی خلاقانه و تحسین برانگیز مبادرت به تهیه روزنامه دیواری از مشاهدات و برداشتهای خود از تولیدات متنوع شرکت بهنوش ایران نمودند.

 پرینت  ایمیل