شرکت بهنوش ایران حامی همایش بزرگ تجارت ایران و عراق

همایش بزرگ تجارت ایران و عراق با حضور مقامات عالیرتبه کشورمان از جمله جناب آقای مهندس اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، دکتر محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، دکتر ولی ا.. سیف رئیس کل بانک مرکزی و مقامات بلند پایه وزارت نفت، بازرگانی، بانک مرکزی و تجار تراز اول عراق و با حضور 500 شرکت تراز اول ایرانی صادر کننده به عراق از جمله شرکت بهنوش ایران که بعنوان حامی نیز در این اجلاس حضوری موثر داشت، در تاریخهای 23 و 24 مهرماه سالجاری در سالن اجلاس سران برگزار گردید.

 پرینت  ایمیل

برگزاري مسابقات فوتبال صنعت غذا ( جام توليد، كيفيت و سلامت ) به ميزباني شركت بهنوش ايران

پنجمين دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا با حضور تيمهاي فوتبال بهنوش ايران، پدر خوب، آمارانت، سبزان، مهرام، كانون سردفتران ايران ، كانون هنرمندان ايران و صنايع غذايي گلها بشكل دو گروه چهار تيمي در حال برگزاري مي باشد.

 پرینت  ایمیل

شرکت بهنوش ایران حامی مسابقات کاراته قهرمانی آقایان کشور در رشته شوتوکان

محل برگزاری مسابقات شوتوکان کاراته قهرمانی کشور در سال جاری بشکل بسیار زیبا ، مزین به نصب بنرها و استندهای تبلیغاتی محصولات نام آشنای برندهای مشهور بهنوش خاصه محصول پرآوازه دلستر و نوشیدنی انرژی زا (سینرژی) که طرفداران خاص خود را در میان ورزشکاران کشورمان دارد بود. مشارکت کنندگان و ورزشکاران جوان کشورمان که از سراسر ایران حضور داشتند با نوشیدن محصولات بهنوش خستگی تمرین های طاقت فرسای این رشته پرزحمت را از تن می زدودند و با نشاط و انرژی فراوان در مسابقات شرکت می نمودند .

مسابقات فوق بمدت دو روز در تاریخهای 16 لغایت 17 شهریور ماه سال جاری در اردوگاه الزهرا (س) برگزار گردید.

 پرینت  ایمیل

بازدید ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از شرکت بهنوش ایران

جناب آقای مهندس مس فروش ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و هیئت همراه در تاریخ 12/07/96 از کلیه خطوط تولید و پروژه جدید فرآوری شرکت بهنوش ایران بازدید نمودند.

 پرینت  ایمیل

مشارکت شرکت بهنوش ایران در نمایشگاه معتبر صنایع غذایی، ماشین آلات و صنایع وابستهifood

شرکت بهنوش ایران به عنوان یکی از شرکتهای معتبر صنایع غذایی با برندهای پر آوازه و مشهور ( دلستر،تاک،سینرژی و ...) در نمایشگاه معتبر صنایع غذایی ifood مشهد که با مشارکت شرکت نمایشگاهی ifwexpo و جامعه کشاورزی آلمان DLG و حضور 80 شرکت خارجی از کشورهای آلمان ، اوکراین ، ترکیه، فرانسه، لهستان، چین،لیتوانی و ... و 645 بازدیدکننده متخصص خارجی و 16645 نفر بازدیدکننده متخصص داخلی برگزار گردید، حضوری پر رنگ داشت و ضمن دریافت گواهی نامه مشارکت کننده برتر، گواهی نامه غرفه نمونه برتر را نیز از آن خود نمود و نمایندگان واحد صادرات و نمایندگی استان خراسان رضوی نیز در مذاکره با تجار داخلی و خارجی و متخصصین مشارکت کننده به نتایج بسیار خوبی دست یافتند.

 

 پرینت  ایمیل

مقالات دیگر...