شرکت بهنوش ایران حائز رتبه اول در شاخص افزایش مقاصد صادراتی

شرکت بهنوش ایران در راستای روند رو به رشد اهداف صادراتی خود و حضور پررنگ تر در بازارهای جهانی، در تلاشی مضاعف و همسو با مجموعه بنیاد توانست حائز رتبه نخست در شاخص " افزایش مقاصد صادراتی" در سال 1395 گردد.

 

 پرینت  ایمیل

حضور شرکت بهنوش ایران در ویژه برنامه جشن رمضان 96

به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، شرکت بهنوش ایران با همکاری امور محترم فرهنگی بنیاد مستضعفان اقدام به راه اندازی غرفه بمنظور پذیرایی از مهمانان مشارکت کننده در مراسم جشن رمضان با نام "ماه تمام" نموده است .این برنامه هر شب از ساعت 22 الی 24 در مجموعه رفاهی – تفریحی پارک ارم برگزار می گردد و بصورت زنده از شبکه دوم سیما پخش می گردد. در این راستا و بمنظور اطلاع رسانی هرچه بهتر همشهریان و همکاری با معاونت محترم امور فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان یکدستگاه بیلبورد تبلیغاتی مستقر در محل شرکت مشرف به اتوبان تهران – کرج به این برنامه اختصاص پیدا کرده است.

 پرینت  ایمیل

کسب رتبه اول صنایع نوشیدنی در جشنواره یکصد برند برتر ایران

در مورخ 95/12/21 جشنواره یکصد برند برتر ایران با حضور مدیران مربوطه در سالن همایشهای صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران برگزار و شرکت بهنوش ایران حائز رتبه اول در صنایع نوشیدنی جشنواره یکصد برند برتر ایران گردید.

 پرینت  ایمیل

حضور شرکت بهنوش ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه اگروفود

شرکت بهنوش ایران از دوم تا پنجم مرداد ماه 96 به مدت چهار روز در تخصصی ترین نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته شرکت نمود.

شرکت بهنوش در این نمایشگاه همچون سالهای گذشته حضور پر رنگ و تأثیر گذاری داشت، حضوری که نمایانگر برنامه ریزی جامع به منظور رسیدن به هدف اصلی شرکت که همانا معرفی برندها و نیز ارائه ویژگی محصولات با کیفیت این شرکت با سابقه و معتبر     می باشد، تحقق پیدا کند.

شایان ذکر است این شرکت علاوه بر طراحی و اجرای غرفه ای خوش ساخت ، چشم نواز و کاربردی در سالن 27 نمایشگاه بین المللی تهران در غرفه بیرون از سالن خود نیز اقدام به سمپلینگ نمونه محصولات خود نمود که با استقبال زیاد بازدیدکنندگان مواجه گردید.

 پرینت  ایمیل

شرکت بهنوش ایران حامی دومین جشنواره رستوران های محبوب مردم

در مورخ 95/12/17 همایش رستورانهای محبوب مردم در سالن همایشهای برج میلاد برگزار گردید که در این مراسم شرکت بهنوش ایرانبه عنوان حامی برتر حضور داشت. شایان ذکر است در این گردهمایی حدود 30 رستوران از کل کشور به عنوان رستوران محبوب مردم انتخاب گردیند که در این راستا توسط حامیان جشنواره از جمله نماینده شرکت بهنوش ایران مورد تقدیر قرار گرفتند و تندیس رستوران برتر به آنان تعلق گرفت.ضمناٌ شرکت بهنوش ایران با ایجاد غرفه نمایشگاهی کلیه محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرارداد ودر مراسم پذیرایی عصرانه و شام، مهمانان توسط محصولات بهنوش به صورت اختصاصی پذیرایی گردیدند.

 

 پرینت  ایمیل

مقالات دیگر...

  • 1
  • 2