اخذ گواهینامه های بین المللی بر اساس استانداردهای IPC و تندیس الماس آکادمی بین المللی BAF سوییس توسط جناب آقای مهندس کاوس سلیمی مدیر عامل شرکت بهنوش ایران

رویداد بین المللی رتبه بندی مهارتی مدیران و کارآفرینان در تراز جهانی در مورخ چهارشنبه 8 آذرماه سالجاری توسط آکادمی بین المللی BAF سوییس واقع در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور شرکتها، موسسات ، برندهای صاحب نام و شخصیتهای فرهیخته علمی کشور برگزار گردید. در این مراسم تندیس الماس و گواهینامه های آکادمی معتبر BAF سوییس که در ارزیابی ها و اولویت بندی بر اساس استانداردهای IPC صورت پذیرفته به جناب آقای مهندس سلیمی مدیرعامل شرکت بهنوش ایران اهدا گردید.

پرینتایمیل

گردهمایی بسیجیان شرکت بهنوش ایران بمناسبت هفته بسیج

در گردهمایی بسیجیان شرکت بهنوش ایران که بمناسبت هفته بسیج و در سالن جلسات شرکت برگزار گردید کلیه اعضای فعال پایگاه و چمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت امام خمینی (ره) حضور داشتند. در این مراسم جناب آقای حیدری رییس هیئت مدیره محترم که خود از جانبازان و رزمندگان جنگ تحمیلی می باشند در ایراد سخنانی یاد و خاطره بسیجیان 8 سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و در پایان از اعضا تقدیر بعمل آمد.

پرینتایمیل

ارسال آب معدنی تولیدی شرکت بهنوش ایران به مناطق زلزله زده

در پی وقوع زلزله در استان کرمانشاه و نیاز مبرم منطقه و مردم مصیبت دیده مناطق زلزله زده به کمکهای فوری بویژه آبمعدنی ، شرکت بهنوش ایران ضمن ابراز همدردی و تسلیت به هموطنان مصیبت دیده اقدام به ارسال آبمعدنی تولیدی این شرکت به مناطق فوق نموده است.

پرینتایمیل

شرکت بهنوش ایران حامی سومین جشنواره " علم برای همه "

شرکت بهنوش ایران بمنظور همسو بودن و مشارکت در مناسبتها و رویدادهای علمی کشور به عنوان حامی در سومین جشنواره " علم برای همه " با رویکرد زلزله و خانواده که توسط موزه ملی علوم و فناوری ایران واقع در سالن همایشهای برج میلاد تهران در مورخ 20 آبان الی 25 آبان ماه سالجاری در حال برگزاری می باشد مشارکت نمود.

در جشنواره مذکور پژوهشکده سوانح طبیعی، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، کمیسیون ملی یونسکو در ایران، صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، سازمان مدیریت بحران کشور، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت آموزش و پرورش حضور داشتند.

پرینتایمیل

حضور شرکت بهنوش ایران در دومین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران

شرکت بهنوش ایران همراه با دیگر شرکتهای هلدینگ صنایع غذایی سینا ( گوشتیران ، پاک ، پاکدیس ، زمزم ) در دومین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران که با حضور گسترده تجار ، بازرگان و هیئت های خارجی و داخلی در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران در مورخ 9 الی 12 آبان ماه سالجاری بمدت 4 روز برگزار گردید حضوری موفق داشت و در خلال برگزاری این نمایشگاه با هیأت ها، تجار و کارشناسان بسیاری از کشورهای خارجی و مشارکت کنندگان داخلی مذاکراتی مثمر ثمر داشت و قرارهای ملاقات حضوری و برگزاری جلسات آتی در محل شرکت (واحد صادرات) معین گردید.

از جمله ره آوردهای بارز این نمایشگاه می توان به حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت جناب آقای دکتر شریعتمداری و استاندار محترم تهران جناب آقای مهندس مقیمی و هیئت همراه در غرفه مشترک شرکتهای گروه و بازدید از تنوع محصولات و آشنایی بیشتر با تولیدات شرکت بهنوش ایران اشاره نمود. ضمناً معاونت محترم صنایع و معدن بنیاد جناب آقای مهندس عسگری و مدیریت محترم عامل شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا جناب آقای دکتر دادخواه نیز از غرفه های شرکت های گروه از جمله غرفه بهنوش ایران بازدید نمودند.  

 

پرینتایمیل

مقالات دیگر...